חָזוֹן

 

 

אנו רוצים שהשליחות שלנו תהיה הסיבה שבגינה מת ישוע על הצלב. אנחנו רוצים לאהוב את מה שישוע אוהב ולעשות את מה שהוא עשה. אנו רוצים להכריז את בשורת מלכות אלוהים בכוחה של רוח הקודש מביאה ישועה לכל המאמינים, ריפוי לשבורים וגאולה למי שמדוכאים. (לוקס ד' 18-19, מרקוס ט"ז 15-20).

1- ישוע אוהב את כלתו הכנסייה (אפסים 5:25-27)
-באמצעות כנסים ואירועים שונים, אנו רוצים לעודד ולעורר את הכנסייה לאהבה עמוקה יותר לישו, לחיבור עם רוח הקודש, ולחיים של קדושה וכוח כדי להפגין את מלכותו של אלוהים עלי אדמות.

2- ישוע אוהב את עמו הנבחר, ישראל (לוקס י"ג:34)

-אנו רוצים לחלוק את הבשורה שישוע הוא המשיח עם העם היהודי באמצעות תרגום סדרות הטלוויזיה והסרטונים לעברית. כמו כן, ניצור אתר בו כולם יוכלו להוריד בחינם את הספר "רוח הקודש אהובתי" בעברית.
-אנו רוצים לקיים אירועים מיוחדים במהלך חג השבועות בירושלים כדי להגיע לעם היהודי עם הבשורה, וכדי שאנשים יבואו מרחבי העולם כדי לקבל את כוחה של רוח הקודש להיות עדים בעמותיהם.

3- ישוע אוהב את העולם (יוחנן 3:16)

-אנו רוצים להמשיך להעביר את הבשורה לאומות באמצעות אירועים שונים, ודרך סדרות טלוויזיה וסרטונים באינטרנט.
-אנו רוצים לארגן מסעות צלב ברחבי העולם כדי להגיע לאבודים עם בשורת הישועה באמצעות אמונה בישוע. באירוע זה הבשורה תוצג בבירור ותתן לאנשים הזדמנות לחזור בתשובה ולהאמין בישוע כמושיעם האישי. נתפלל גם שאנשים יתמלאו ברוח הקודש ושהחולים יתרפאו. אנו מאמינים שנראה השתפכות גדולה של רוח הקודש על פני האדמה!
-אנו פועלים גם לתרגם את הסרטונים והספר בכמה שיותר שפות, ולהעניק אותו כמתנה חינם לכולם. זוהי תפילתנו שהאדון ימשיך להשתמש בספר ובסרטונים כדי לשפוך את רוחו על כל האנשים.